Transmetuar më 04-03-2024, 21:58

Disa ditë më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se Erjola Doci është prej kohësh në një lidhje me reperin e njohur shqiptaro-gjerman, Azet. E duket se këtë lajm e ka konfirmuar së fundmi edhe gazetari i njohur, Bled Mane.

Në programin “E Diell”, Ed Manushi ka pyetur si fillim Dea Vierin, ish-banoren e BBV3 se kë pëlqen Erjola Doçi brenda shtëpisë.

Sipas Deas, Romeo kur shikonte Erjolën i bënin sytë xixa dhe ka dashur t’i shihte bashkë. Këtu ndërhyn Bled Mane ku thotë se Erjola ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm, referuar Azet.

Bled Mane i nxjerr sekretin e Erjola Doçit

Ed Manushi: Kë pëlqen Erjola Doçi aty brenda?

Dea: Me thënë të drejtën kur ka hyrë Erjola Doçi m’u duk sikur Romeos po i bënin sytë xixa. Se Erjola është femër seksi, provokuese, kur hynte ajo në pishinë, të paktën unë Erjolën me Romeon i shihja.

Bledi Mane: Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë.

Ed Manushi: Ky qenka lajm, kë ka Erjola jashtë?

Bledi Mane: Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i repit, kaq mjafton.

Dea: Edhe shoku i Bardhit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd