Transmetuar më 04-03-2024, 15:06

Adriana Matoshi është një nga personazhet që komentohet shpesh në rrjet për mendimet dhe idetë që jemi mësuar t’i shohim apo dëgjojmë në salla Parlamentare. Deputetja e Kuvendit dhe njëherësh aktore e njohur në Kosovë së fundmi ka kritikuar mediat dhe jo pa shkak.

Në rrjet është duke qarkulluar një lajm se ajo ka ndërruar jetë. E indinjuar me këtë gjë, deputetja e Kuvendit në një postim në “Instastory”, shkruan se të tilla janë mediat online që raportojnë në Kosovë, duke vënë në dyshim transparencën dhe vërtetësinë e tyre.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd