Transmetuar më 19-02-2024, 06:59

Të dashur lexues të shenjës Peshqit, lexoni horoskopin e javës së re, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga transmetimi audio i astrologut të njohur në Radio Lattemiele.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

DASHURIA:

Situata pritet të jetë më e mirë përsa i përket ndjenjave. Kjo javë 19 deri 25 ju lejon të rikuperoni një histori nëse dëshironi.

Në funksion të muajit mars kur edhe Venusi do të jetë në shenjën e planifikimit të një ngjarjeje të rëndësishme, në këtë periudhë mund të bëni gjëra të mëdha për jetën tuaj të dashurisë, madje, nëse është e nevojshme, duke harruar një të kaluar që ju ka bërë të vuani.

Në këtë kuptim, kushtojini vëmendje të gjitha marrëdhënieve që mund të lindin me njerëz që kanë fuqinë për t’ju argëtuar, ato duhen çuar përpara me çdo kusht…

PUNA:

Gjatë kësaj jave situata profesionale arrin një moment interesant sidomos nëse keni një biznes të pavarur ose duhet të vendosni në favor të transaksioneve, kontratave, lëvizjeve të parave në përgjithësi.

Nuk mund ta përjashtoj mundësinë që edhe ju të mund të bëni një eksperiment për të parë nëse një ide e caktuar funksionon apo jo.

Këto do të jenë gjithashtu ditë të dobishme nëse keni ndërmend të vlerësoni një bashkëpunim të ri ose të kërkoni diçka nga një shef nëse jeni nëë një aktivitet si të punësuar.

Vetëm të shtunën dhe të dielën ju rekomandoj relaksim.

MIREQENIA:

Aspekti psikofizik duhet pasur kujdes, për këtë arsye nuk duhet, siç thashë dhe më lart, të jeni në gatishmëri gjatë tërë shtatë ditëve të ardhshme.

Në çdo rast, shumë varet nga ju, kurseni energjinë tuaj dhe do të shihni që gjithçka do të bëhet më mirë. Edhe një herë: fundjava duhet jetuar me qetësi.

Horoskopi javor Dashi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Demi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Binjakët, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Gaforrja, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Luanin, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për shenjën Virgjëresha, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Peshoren, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor analitik për Akrepin, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi analitik për Shigjetarin nga Paolo Fox. Java 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi analitik për Bricjapin nga Paolo Fox. Java 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi analitik për Ujorin nga Paolo Fox. Java 19 deri 25 shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd