Transmetuar më 19-02-2024, 06:51

Të dashur lexues të shenjës Shigjetari, lexoni horoskopin e javës së re, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga transmetimi audio i astrologut të njohur në Radio Lattemiele.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

Horoskopi javor Dashi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Demi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Binjakët, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Gaforrja, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Luanin, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për shenjën Virgjëresha, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Peshoren, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

Horoskopi javor analitik për Akrepin, nga Paolo Fox. 19 deri 25 shkurt 2024

DASHURIA:

Është një Venus i veçantë që shoqëron shenjën tuaj, këto ditë të kësaj jave 19 deri 25 shkurt 2024 nuk shkaktojnë shqetësime.

Në të vërtetë, për çiftet që e duan njëri-tjetrin mund të jetë periudha e duhur për të përcaktuar një marrëdhënie dashurie, në dida prej jush po vërtiten martesa ose bashkëjetesa, por shumëçka varet nga rrethanat.

Do të jeni intransigjentë, të pabindur dhe madje do të jeni të prerë në këtë pikë. Kjo tendencë do t’ju bëjë në dukjen tuaj argumentues, por realisht debatues, pasi do të jeni të prirur për të mos dëgjuar arsyetimet nga personi i afërt.

Nga ky këndvështrim fundjava do jetë më e matur, ndërsa zgjedhje dashurie favorizohen për të vetmuarit.

PUNA:

Fusha e suksesit merr ndikime direkte dhe stimuluese, sidomos për ata që punojnë në kontakt me publikun apo me shërbime.

Bashkëpunëtorët e dinë tashmë që do të duhet të bëjnë një zgjedhje, kur një ndryshim të ndodhë deri në fund të majit: shkathtësia juaj. e cila është gjithnjë e më e dukshme në sektorin e punës, do të shpërblehet.

Ata që kanë një biznes të pavarur do të mund të kenë dhe ata avantazhe, por edhe puna e punëmarrësve është e mbështetur mirë me yjet që ju favorizojnë.

MIRËQENIA:

Sapo keni dalë nga një periudhë e lodhshme, por ka mundësi rikuperimi. Mos e shpërdoroni energjinë tuaj në fundjavë, sidomos pasi mund të përfshiheni nga disa çështje personale, familjare.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd