Transmetuar më 19-02-2024, 06:17

Të dashur lexues së shenjës Gaforrja, lexoni horoskopin e javës së re që ka hyrë, nga Paolo Fox, një përkthim ekskluziv nga noa.al, zbardhur nga përshkrimi audio i astrologut të njohur.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju, për javën nga 19 deri më 25 shkurt 2024. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin.

Horoskopi javor Dashi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor Demi, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

Horoskopi javor për Binjakët, nga Paolo Fox. Nga 19 deri më 25 shkurt 2024

DASHURIA:

Jeta e dashurisë ndryshon shijen dhe një dashuri lind tashmë duke filluar nga këto ditë, sepse papritmas qielli juaj po kthjellohet.

Kohët e fundit planetët kanë lënë mënjanë nevojat e dashurisë për t’u kujdesur për gjëra të tjera, por gjërat po ndryshojnë.

Takimet dhe historitë e reja që sapo kanë filluar janë tani e tutje nën mbrojtjen e një periudhe rikuperimi dhe, duke e krahasuar me periudhën e fillimit të muajit, nuk do të duhet të hiqni dorë nga dëshira për të kënaqur dhe trajtuar veten të paktën duke i marrë gjërat me qetësi.

Nëse punoni shumë, do të keni mundësi të kuptoni se sa shumë ju pëlqeheni dhe sa njerëz janë pranë jush.

PUNA:

Situata është e mirë edhe për sa i përket punës, Afërdita po dominon skenën në një mënyrë stimuluese. Aspekti, do të bëhet edhe më stimulues nga muaji mars.

Për iniciativat e reja dhe për kontaktet e fundit që po përpiqeni të çoni përpara, kjo është një periudhë vërtet e dobishme.

Megjithatë, marrëdhëniet e punës duhet të ndiqen me kujdes, qëndrueshmëri dhe qartësi të madhe.

Aktualisht është periudha e zgjidhjes për të gjithë ata që kanë pikëpyetje për gjëra në të kaluarën e afërt dhe janë në pritje të përgjigjeve.

MIRËQENIA:

Shërim i madh. Duke pasur parasysh faktin që Afërdita është në kah pozitiv, mund të ushqeni shpresa të mëdha suksesi.

E kjo vlen edhe për ata njerëz që kanë muaj që po përjetojnë vështirësi, disa vështirësi të lidhura me situata të lindura në të kaluarën… megjithatë forca juaj është gjithmonë më e madhe!

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd