Transmetuar më 12-02-2024, 13:29

Kapet një person me mina dhe armë dhe në Vlorë.

Policia ishte duke ushtruar kontrolle rutinë, kur ka kapur personin në fjalë.

Ende nuk dihet destinacioni.

Dyshimet janë se ato janë porositur nga një grup kriminal.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd