Transmetuar më 11-02-2024, 21:34

Mbrëmjen e djeshme Sara Gjordeni dhe Endrik Beba, rrëfyen versionin e tyre të historisë që kanë patur vite më parë. Sara u shpreh se shkak i prishjes së lidhjes ka qenë tradhtia e Bebës.

Sa i përket Endrikut, ai tregoi një histori ndryshe, duke mos dhënë detaje për arsyen e ndarjes por duke i cilësuar të dy si fajtorë. Më tej ai tregoi se mes tyre nuk ka patur një fejesë zyrtare.

Lidhur më këtë rrëfim të tyre, ka reaguar partnerja aktuale e Endrikut.

Ajo rishpërndau në Instagram-in e Endrikut momentin e rrëfimit të tij dhe shkroi: “Dinjiteti”.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit