Transmetuar më 11-02-2024, 07:28

Lexoni horoskopin e ditës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju: parashikimet e sotme astrologjike për të dielën 11 shkurt 2024 për secilën shenjë të zodiakut. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al

Dashi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox sot duhet të angazhoheni në diçka të re, të filloni të mendoni për një projekt inovativ. Do të jetë një mënyrë efektive për të rifituar atë entuziazëm që ju ka munguar deri më tani.

Demi:

Sot do të duhet të detyroni veten të jeni më të kujdesshëm në dashuri, të shmangni provokimet, kritikat, sjelljet përçmuese ndaj njerëzve që doni. Kur padurimi rritet, përpiquni ta mbani nën kontroll.

Binjakët:

Këto janë ditë që ju inkurajojnë të hapeni ndaj pasioneve të reja, të ndiqni interesa të reja dhe të rikuperoni pak nga ai kuriozitet që ju ka karakterizuar gjithmonë. Kush e di, një takim i veçantë mund të ndodhë në këto 24 orë…

Gaforrja:

Pak nga pak të gjithë planetët armiqësorë do të fillojnë tranzite të reja, më pak negative dhe ju do të jeni në gjendje të ktheheni në rrugën e duhur, pavarësisht se ku jeni. Edhe ata që kanë përjetuar një moment ngërçi në nivel profesional do të kenë mundësinë të rifillojnë.

Luani:

Nëse keni arritur së fundmi një fitore të madhe, stresi mund të rritet, sepse e dini mirë që do t’ju duhet ta mbani lart stekën. Nga ana tjetër, nuk dini si të vendosni, por ju pëlqen të sfidoni veten çdo herë, ta vini veten në provë gjithnjë e më shumë.

Virgjëresha:

Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot, nga pasditja e tutje, Hëna nuk do të jetë më në kundërshtim dhe do të ndiheni padyshim më mirë. Do të dëshironi të arrini gjëra, të përfundoni një projekt që ju intereson veçanërisht.

Peshorja:

Sot do të duhet të përpiqeni më shumë për të lënë pas të kaluarën, një herë e përgjithmonë. Mos u dekurajoni edhe nëse një bashkëpunim apo raport ka përfunduar së fundmi. Do të shihni se diçka e re dhe e papritur do t’ju ndodhë në muajt në vijim.

Akrepi:

Mosmarrëveshje të vogla në dashuri mund të lindin sot. Partneri/ja juaj ka injoruar disa nga kërkesat tuaja? Atëherë me siguri do të dëshironi të planifikoni një hakmarrje të vogël për ta bërë atë të kuptojë se nuk doni të jeni në skenë.

Shigjetari:

Keni të drejtë që dëshironi të rikuperoni lirinë tuaj të dashur, por përpiquni të mos e teproni. Më mirë të mos merrni pozicione shumë radikale dhe të shmangni kërkesat e zgjidhjeve në një kohë të shkurtër. Do t’ju duhet më shumë durim dhe kujdes.

Bricjapi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox sot gara juaj drejt suksesit do të vazhdojë pa pengesa të mëdha. Jeni ende një nga shenjat më të forta të momentit. I vetmi shqetësim mund të lidhet me shumë angazhime. Mundohuni të mos e teproni.

Ujori:

Më në fund po rizbuloni krijimtarinë që ju karakterizon, dëshirën për t’u hedhur në një iniciativë të re eksperimentale, novatore, jokonformiste, e cila është një pistë ashtu siç ju pëlqen. Tani e tutje do të duhet të angazhohemi dhe të punojmë seriozisht.

Peshqit:

Sot do të keni ende një qiell të bukur për t’ju mbrojtur. Do t’ju duhet të bëni pjesën tuaj, të detyroni veten të bëheni më proaktivë dhe të shmangni gjithnjë kthimin e mendjes drejt së kaluarës. Është koha për të parë përpara me besim.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd