Transmetuar më 07-02-2024, 07:05

Lexoni horoskopin e ditës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju: parashikimet e sotme astrologjike të Mërkurën 7 Shkurt 2024 për secilën shenjë të zodiakut. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al

Horoskopi javor nga Paolo Fox për 5 deri 11 shkurt 2024. Të 12 shenjat

DASHI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

I dashur Dash, në dashuri nëse një histori nuk funksionon, mos i bëni gjërat me zor. Duhet të kuptojmë edhe kur nuk mbetet asgjë për të bërë… Përsa i përket punës, është e rëndësishme të vlerësohen projektet me synimin për të ardhmen. Ata që janë të mirë në fushën kreative pritet të korrin shpejt shpërblimet.

DEMI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e mërkurë 7 shkurt 2024), shmangni komplikimet në dashuri me të lindurit në shenjat e Akrepit dhe Ujorit. Për sa i përket punës, mos e teproni dhe përpiquni të kuptoni se cilat janë nevojat tuaja reale.

BINJAKËT

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Të dashur Binjakë, emocionet në dashuri po vijnë nga fundjava e ardhshme. Për sa i përket punës, qëndroni larg polemikave edhe nëse duhet të pranoni gjëra që nuk ju pëlqejnë. Ndonjëherë duhet të kafshoni gjuhën nëse nuk doni të debatoni me kolegët dhe eprorët.

GAFORRJA

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

I dashur Gaforre, fundjavën e ardhshme do t’ju shohim si protagonistë të dashuruar. Për sa i përket punës, jeni mjaft të inatosur, ndoshta ju është dashur të pranoni disa kompromise të tepërta. Megjithatë, përpiquni të ecni drejt në rrugën tuaj dhe nuk do të pendoheni.

LUANI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e mërkurë 7 shkurt 2024), do të jeni pak nervozë në dashuri në orët e ardhshme, përpiquni të mos nxisni diskutime sterile. Për sa i përket punës, nëse jeni në pritje të përgjigjeve, ato nuk do të vonojnë.

VIRGJËRESHA

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Të dashur Virgjëresha, nëse jeni beqarë, në dashuri do të jetë e mundur të keni takime të reja, të këndshme! Për sa i përket punës, edhe nëse ka përplasje me kolegët, synoni një organizim më të madh. Puna ekipore është kyçe.

PESHORJA

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshorja

Peshore e dashur, jeni të shpërqendruar me partnerin/en, me siguri keni prioritete të tjera në mendjen tuaj për momentin. Sa i përket punës, gjëra të reja vijnë, por kujdes nga disa shqetësime të vogla. Vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni oferta të reja.

AKREPI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Akrepi

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e mërkurë 7 shkurt 2024), në dashuri nëse keni të mirë ndjenjën e disponueshmërisë, emocionet sigurisht që nuk do të mungojnë. Por ju duhet t’i kërkoni ato! Për sa i përket punës, aspekti i mirë i Saturnit ndihmon projektet e reja.

SHIGJETARI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Shigjetari

I dashur Shigjetar, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme në fushën sentimentale. Për sa i përket punës, së shpejti do të vijnë mundësi të çmuara për të ardhmen. Mos i humbisni nëse doni të bëni një karrierë.

BRICJAPI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Bricjapi

Të dashur Bricjapë, nëse duhet t’i thoni diçka partnerit/es, bëjeni deri më 11 shkurt. Shumë shpejt, shumë shkurt. Kapitulli i punës: mos e nënvlerësoni një lajm edhe nëse do t’ju bëjë të rishikoni disa plane. Ndonjëherë keni nevojë për një ndryshim ajri për të qëndruar në këmbë.

UJORI

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Ujori

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e mërkurë 7 shkurt 2024), Afërdita në shenjë do të japë emocione të rëndësishme. Për sa i përket punës do të vijnë gjëra të reja por mos u tregoni intolerantë ndaj kolegëve apo eprorëve. Ndonjëherë duhet të kafshoni gjuhën për të mos prishur marrëdhënie të rëndësishme.

PESHQIT

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshqit

Të dashur Peshq, këto janë ditë disi të diskutueshme në sferën sentimentale, mos i ngacmoni gjërat pa nevojë. Për sa i përket punës, nëse jeni të rinj, mos humbni kohë, së shpejti mund të keni disa karta të mira për të luajtur. Përveshni mëngët dhe bëhuni gati për punë. Nuk do të zhgënjeheni. Do të shihni që do të ketë lajme të mira. /noa.al

Horoskopi i Paolo Fox për muajin shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd