Transmetuar më 05-02-2024, 19:31

Horoskopi i Paolo Fox për nesër është një mundësi për t’u informuar për të gjitha të rejat që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral.

Çdo ditë astrologu i dashur i Rai 2 formulon parashikime astrologjike për dashurinë, punën dhe shëndetin që kanë në fokus të dymbëdhjetë shenjat e zodiakut dhe noa.al jua sjell më poshtë të zbardhura.

Dashi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox këtë të martë, në mëngjes gjendja shpirtërore do të jetë ende e mirë, ndërsa me kalimin e orëve mund të përkeqësohet pak për shkak të ndryshimit që sjell Hëna. Mundohuni të mos lodheni shumë, përndryshe do të përfundoni në fund të ditës të rraskapitur.

Demi:

Nesër do të nisë një periudhë e shkurtër, e cila do të zgjasë deri më 23 shkurt, në të cilën Mërkuri do të jetë në qendër. Si pasojë, do t’ju duhet t’i kushtoni shumë më tepër vëmendje llogarive tuaja dhe çdo problemi të pazgjidhur të punës.

Binjakët:

Mund të ndiheni ende pak nervozë në mëngjes këtë të martë 6, por nga pasditja e tutje aspekti dashuror do të jetë më i qetë. Ju jeni të shqetësuar për shkak të një qielli jo shumë dashamirës që i ndërlikon gjërat për të lindurit e kësaj shenje. Do të ketë nevojë për menaxhim më të zellshëm dhe të qetë të çështjeve të ndryshme.

Gaforrja:

Mund të vini re tashmë përmirësime të vogla. Duhet të ndjeni pak më shumë qetësi të brendshme tani që Mërkuri është larguar nga qielli i Bricjapit dhe është kthyer në neutral. Megjithatë, rimëkëmbja e vërtetë nuk do të ndodhë para gjysmës së dytë të shkurtit. Prisni!

Luani:

Në menaxhimin e parave do t’ju duhet të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm dhe të shmangni shpenzimet e çmendura. Sezoni i Ujorit nuk është kurrë i lehtë për ju, plus Jupiteri ju shqetëson deri në qershor. Kujdes edhe me investimet e rrezikshme.

Virgjëresha:

Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër në mëngjes mund të ndjeni akoma pak stres, por nga pasditja e tutje do të ndiheni shumë më mirë. Këto janë ditë fitoresh, suksesesh, mundësish dhe kënaqësie të madhe.

Peshorja:

Dyshimet në dashuri mund të shfaqen sërish pasditen e kësaj të marte. Do të bëni mirë të tregoni kujdes dhe të mos reagoni me nxitim. Ndoshta do të ishte më mirë të flisni për këtë sinqerisht me partnerin/en tuaj dhe t’i besoni gjërat që ju nundojnë.

Akrepi:

Deri në fund të shkurtit do të ketë një Merkur disonant me mundësi për të shkaktuar disa shqetësime në shpenzime, vonesa, pengesa, ngadalësime. Në disa raste do t’ju duhet të rishikoni një marrëveshje të vjetër për ta rishikuar atë.

Shigjetari:

Nesër pasdite Hëna do t’ju përshëndesë dhe do të kalojë në shenjën e Bricjapit. Që dje duhet të kishit fituar një vizion më ambicioz dhe më të qartë për punën tuaj dhe entuziazmin që ju mungonte në të kaluarën.

Bricjapi:

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër pasdite Hëna do të mbërrijë në shenjën tuaj, ku tashmë po kalojnë Marsi dhe Venusi. Ditë pozitive janë përpara. Kush e di, mund të merrni edhe një përgjigje që keni pritur prej kohësh!

Ujori:

Nesër do të filloni të ndjeni ndikimin dashamirës të Mërkurit në shenjën tuaj. Pak nga pak, dëshira juaj për rebelim, liri dhe jokonformizëm do të kthehet me forcë. A jeni gati të shpreheni mjaftueshëm për atë që ju bën të ndiheni keq?

Peshqit:

Nesër do t’ju duhet të dëboni çdo mendim pesimist apo nostalgjik që ju shfaqet në mendje. Energji e re dhe mundësi të arta po vijnë në rrugën tuaj: duhet të përqendroheni në këto dhe t’i lini të tjerat mënjanë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd