Transmetuar më 01-02-2024, 23:45

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e dymbëdhjetë dhe të fundit të zodiakut, Peshqit.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshorja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Akrepi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Shigjetari

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Bricjapi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Ujori

Peshqit, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Shkurti ofron garanci më të mira se muaji janar, ai fillon menjëherë me disa planetë që ju favorizojnë, konkretisht me Merkurin, Venusin, Marsin, Jupiterin dhe Saturnin.

Në një periudhë kaq të rëndësishme ju ose e lironi veten nga një barrë ose kërkoni mundësi të reja.

Mund të filloni të jeni aktivë me nisma të reja, por bëni kujdes që të mos dekurajoheni siç ndodhi muajin e kaluar.

Vështirë që diçka e mirë të mos përmbyllet, shanset rriten duke nisur nga data 19 e shkurtit 2024.

Nuk duhet t’i mbyllim derën ndjenjave të reja e madje të nxisim nga ana tjetër dritën jeshile për projektet në stilin madhështor sidomos për ata që prej disa kohësh jetojnë një histori dashurie.

Kini parasysh se Jupiteri i favorshëm hap mundësi dhe kjo duhet shfrytëzuar deri në fund të majit.

Dashuritë që lindin në këtë periudhë janë të vrullshme dhe ndonjëherë të vështira për t’u kuptuar, por megjithatë janë intriguese.

Kjo sjell një shpresë të mirë për ata që, duke u kthyer në "treg" nga një ndarje, më në fund duan të thajnë disa lot dhe të kërkojnë diçka të re.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd