Transmetuar më 01-02-2024, 23:30

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e njëmbëdhjetë të zodiakut, Ujori.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshorja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Akrepi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Shigjetari

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Bricjapi

Ujori, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Do të jetë e mundur të zhvilloni projekte, iniciativa, të mendoni për realizueshmërinë e ëndrrave të caktuara dhe të guxoni të bëni disa kërkesa.

Por, të gjitha këto, kur Marsi dhe Venusi të jenë në shenjë, pra në pjesën e dytë të muajit shkurt 2024.

Në përgjithësi, shkurti do të sjellë përfundimisht zgjidhje për disa probleme praktike dhe profesionale, por bëni kujdes rreth datës 15 që të mos hidhni poshtë marrëveshjet e rëndësishme.

Marrëdhëniet personale që lindin në këtë muaj janë të dobishme për të ardhmen, madje një takim i rastit, pas të premtes së datës 16, mund të sjellë emocione të bukura.

Ndjenjat e reja janë të preferuarat, ata që kanë distancuar një person në të kaluarën tani janë në kërkim të afrimit. Pa merak se do të shoqërohen me ide të reja dhe rrugë profesionale.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd