Transmetuar më 01-02-2024, 23:21

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e tetë të zodiakut, Akrepi.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Peshorja

Akrepi,  Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Yjësia sjell nevojën për të rikuperuar të njëjtat rezultate që janë arritur shumë kohë më parë: duhet kohë për të arritur qëllimin dhe për të kapërcyer një fazë disi problematike.

Ata që janë shpërngulur me shtëpi ose kanë sjellë në jetë një fëmijë padyshim duhet të përballen me shpenzime më të mëdha.

Tani është e rëndësishme të rifitoni njëfarë sigurie ekonomike.

Një rekomandim kursimi do të jetë veçanërisht i dobishëm në pjesën e dytë të shkurtit.

Ata që kanë një histori dhe nuk duan ta humbasin, do të jetë më mirë të reduktojnë kërkesat e tyre.

Duke qenë se pjesa e dytë e shkurtit mbetet e ndërlikuar për t’u menaxhuar, do të ishte më mirë të shmangni të thënit po ose jo të prerë.

Edhe çiftet që janë martuar së fundmi mund të përjetojnë një moment shqetësimi.

Diskutimet në lidhje me shtëpinë dhe fëmijët janë në rend të ditës.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd