Transmetuar më 01-02-2024, 23:20

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e shtatë të zodiakut, Peshorja.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Virgjëresha

Peshorja, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Dyshimet e dala në sipërfaqe në fund të janarit mund të jenë edhe më të forta në këtë shkurt që kemk hyrë.

Unë e kuptoj axhitimin që ju përfshin, por nuk duhet të trazojmë zemrën duke qenë se periudha më e mirë do të fillojë nga fundi i majit.

Prandaj kjo periudhë aktuale shfaqet si një periudhë tranzicioni dhe riorganizimi për një të ardhme më të mirë.

Ata që duan të bëjnë një transferim ose të kërkojnë zgjidhje të reja pune do të duhet të lëvizin me kujdes, kjo edhe për faktin se në nivel emocional shkurti është një muaj i paqartë.

Janë të shumta shqetësimet që kanë lindur që nga viti i kaluar dhe për shumë nga ju, ato përkthehen në formën e një kredie për të paguar ose një situatë pune që është mbushur me disa dyshime.

Blozë duken gjërat dhe në jetën intime: nuk ka kënaqësi të madhe në dashuri në pjesën e parë të shkurtit, në fakt ju këshilloj të shmangni përplasjet e drejtpërdrejta.

Gjithsesi, ditët e fundit të muajit do të jenë më të qeta.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd