Transmetuar më 01-02-2024, 23:16

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e gjashtë të zodiakut, Virgjëresha.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Luani

Virgjëresha Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Në jetën profesionale dhe sferën ekonomike, ndonëse qielli i shkurtit nxit blerje dhe duket se është i mbushur me lajme të mira e madje në disa raste flet për triumf, mos harroni parimin "sytë katër"! Pa alarm.

Gjërat pritet të shkojnë mirë dhe ka të ngjarë që më të përgatiturit dhe më të organizuarit të mund të marrin konfirmime të shkëlqyera brenda dy javëve të para të këtij shkurti 2024.

Padyshim që nuk do të mungojnë fërkime pasi keni Saturnin në opozitë, por e bukura e kësaj periudhe është se çdo tension mund të kapërcehet.

Për të arritur rezultate të mira do t’ju duhet të punoni shumë, por do të ketë një moment rritje energjie midis 7 dhe 8 shkurtit që do t’ju lejojë të arrini diçka më shumë.

Zemra të vetmuara, mjaft më single, okupohuni!

Nuk ka pse të ketë më ngurrim apo ndrojtje sepse mund të lindin dashuri të reja dhe dëshira për t’u përfshirë po kthehet.

Nga ana tjetër, me këto yje, ata që nuk janë të bindur për një dashuri do të mund të tërhiqen pa vuajtje.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd