Transmetuar më 01-02-2024, 23:14

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e pestë të zodiakut, Luani.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Gaforrja

Luani, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Pjesa e dytë e shkurtit hedh një shtëllungë në marrëdhëniet që nuk funksionojnë:

Ju jeni një person që nuk i thoni gjërat, por të gjitha gjasat janë që, nëse ka gjëra për të sqaruar, do të flisni qartë.

Ju gjithashtu mund të ndryshoni grupe, ekipe, mund të jeni të zënë duke riparë gjithçka që keni në duar.

Duke qene se Jupiteri është disonant dhe nuk sjell evolucione të mëdha (kujdes me të gjitha marrëveshjet), unë këshilloj fort që të mos kapeni nga irritimi.

Fitoret nuk kanë për të munguar, por edhe frika nuk do të mungojë.

Ata Luanë që janë të dashuruar fort nuk do t’i lënë shteg mërzisë në dashuri.

Megjithatë polemikat apo çështjet e punës do të duhet të menaxhohen me kujdes sidomos nga data 5 deri në 23 të këtij muaji.

Dhe kjo duhet bërë sidomos në disa familje, në të cilat aspekti ekonomik është kthyer përmbys nga ngjarje të ndryshme.

Kjo situatë është rrezik evidenti i shumë diskutimeve që mund të shpërthejnë.

Më të rinjtë duket se kanë gjasa të shqetësohen veçanërisht gjatë kësaj periudhe.

Ka një zgjedhje që duhet bërë deri në maj dhe ajo ka të bëjë jo vetëm me jetën tuaj personale, por edhe me punën.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd