Transmetuar më 01-02-2024, 23:10

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e katërt të zodiakut, Gaforrja.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Binjakët

Gaforrja, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Janë të paktë ata që po përpiqen të nisin një rrugë tjetër karriere.

Por këta, deri në verë do të jenë shumë të kënaqur nëse do të liheshin pas çfarë ndodhi vitin e kaluar.

Afërdita nuk sjell emocione të qeta në pjesën e parë të muajit dhe madje mund të mbartë tensione që gjithsesi kishin lindur në fund të janarit.

Ky aspekt planetar mund të nxjerrë në pah eksperimentimin e një historie të lindur së fundmi.

Ata që prej vitesh janë në krizë nuk e ndjejnë favorizimin e yjeve, ose kanë frikë të thonë të vërtetën për gjërat e tyre në lidhje.

Do të ishte më mirë të ishit të sinqertë.

Katër ditët e para të shkurtit mund të sjellin tension edhe te çiftet me raporte më të forta.

Por ka një evolucion pozitiv në pjesën e dytë të muajit kur sfera familjare do të mbështetet.

Dhe kjo është arsyeja pse, nëse shfaqen probleme, është më mirë të prisni, para se të dilni në përfundime.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd