Transmetuar më 01-02-2024, 23:04

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

Këto janë parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e tretë të zodiakut, Binjakët.

Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Demi

Binjakët, Shkurt 2024 nga Paolo Fox

Idetë e reja mund të marrin hov me kalimin e kohës.

Mendoni mirë për zgjedhjet që duhet të bëni dhe nëse nuk keni guxim t’i bëni ato, për arsye të ndryshme, mos i fajësoni të tjerët sidomos nga data 23 deri në 29 të këtij muaji.

Keni disa mundësi më shumë, një konsensus është në rrugë e sipër.

Këto yje kanë një efekt stimulues në nxjerrjen e vlerave tuaja në pah, por nga ana tjetër, frymëzimet e reja nuk duhen marrë lehtë…

Dashuritë e mundshme dhe madje intriguese favorizohen nga takime të reja pas datës 13, me Marsin dhe Venusin në mbështetjen tuaj.

Ditët në vazhdim flasin për emocione që zgjojnë shqisat.

Megjithatë kini kujdes që Saturni disonant të mos sjellë emocione shumë transgresive dhe këtu po iu referohem njerëzve që jetojnë një histori që nuk funksionon prej vitesh dhe mendojnë për një tradhti.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd