Transmetuar më 01-02-2024, 23:00

Lexoni horoskopin mujor nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju:

parashikimet astrologjike për muajin shkurt 2024 për shenjën e dytë të zodiakut, Demi. Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin, përkthyer nga noa.al.

Horoskopi Shkurt 2024 nga Paolo Fox. Dashi

Demi, shkurt 2024

Edhe gjatë këtij shkurti, Demi do të tregohet i pasionuar dhe intensiv.

Ata që dëshirojnë të realizojnë një projekt do të kenë kartë fituese në duar dhe qielli i këtij muaji të dytë të 2024 duket mirë me 7 planetë nga 10 në favor:

ka të ngjarë që ata që kanë bërë gabime në të kaluarën të marrin një mësim të mirë.

Ndërsa punonjësit e tjerë, me një qiell si ky, do të jenë në gjendje të mbështeten në të paktën një ide të mirë për ta ekspozuar pa hezitim!

Nëse ka pasur probleme keqkuptimi si në dashuri ashtu edhe në punë, është më mirë të sqaroni menjëherë se çfarë nuk shkon.

Vetëm java e fundit e shkurtit duket se ju zhyt në ca telashe.

Kujdes, nuk keni nevojë të prishni gjithçka, do të jetë mirë të bëni kujdes rreth datës 22 kur disa probleme do të kthehen në plan të parë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd