Transmetuar më 03-02-2024, 10:06

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 95.6 lekë dhe do shitet me 96.6 lekë.

Euro do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.3 lekë dhe do shitet me 111.1 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 121.6 lekë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd