Transmetuar më 02-02-2024, 07:02

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox sot, është ajo e Ujorit: emocionet pozitive do t’ju ndihmojnë të kapërceni të gjitha sprovat që ju rezervon kjo ditë

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E premte 2 shkurt 2024

PESHORJA

Peshore të dashura, sot 2 shkurt pritet të jetë një ditë e këndshme dhe mjaft pozitive. Hëna në Shigjetar do ta bëjë ditën interesante, Jupiteri në Ujor do t’ju japë mundësinë për të realizuar dëshirat. Afërdita është në anën tuaj: hapësirë e bollshme ​​për dashuri dhe harmoni, rrjedhimisht për qetësi dhe paqe të brendshme.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e premte 2 shkurt 2024), ju pret një ditë intensive. Shumë intensive. Me Hënën në Shigjetar dhe Jupiterin në Ujor, do të keni mundësinë të vini në praktikë disa nga aftësitë tuaja si dhe kreativitetin dhe entuziazmin tuaj më të mirë. Marsi në shenjën Peshqit tregon nevojën për të qenë të kujdesshëm përpara se të merrni vendime të rëndësishme për jetën.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, ju pret një ditë fillimi i shkurtit plot energji, në sajë të Jupiterit në Ujor dhe Marsit tek Peshqit. Yjet do t’ju japin mundësinë të shfaqni aftësitë tuaja profesionale dhe personale dhe të dilni në pah për këtë.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, gjatë orëve të ardhshme të këtij 2 shkurti 2024 do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje emocioneve dhe ndjenjave tuaja. Hëna në Shigjetar do të tregojë se është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për faktin se disa probleme mund të zgjidhen vetëm duke përdorur qetësinë dhe racionalitetin, duke lënë mënjanë impulsivitetin. Jupiteri në Ujor do të mbështesë qëllimet afatgjata.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e premte 2 shkurt 2024), shenja juaj do të favorizohet nga Jupiteri, do të ndjeni dridhje pozitive që do t’ju ndihmojnë të kapërceni të gjitha sprovat që ju rezervon kjo ditë. Hëna në Shigjetar do t’ju japë mundësinë për të treguar aftësitë dhe talentin duke befasuar ata që ju rrethojnë. Guxim!

PESHQIT

Të dashur Peshq, do të duhet të siguroheni që të mos jeni të prekur nga stresi. Qëndroni larg telasheve. Përdorni energjinë tuaj në dashuri për të zgjidhur ose sqaruar diçka që nuk po shkon siç duhet. Për sa i përket punës, duhet të përpiqeni të organizoheni më mirë.

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E premte 2 shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd