Transmetuar më 01-02-2024, 07:17

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox sot, është ajo e Ujorit: ai vitalitet që kishit humbur disi në pjesën e fundit të janarit po kthehet

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E enjte 1 shkurt 2024

HOROSKOPI PAOLO FOX SOT – Çdo ditë shumë lexus janë në kërkim të horoskopit të Paolo Fox, i konsideruar si një profesionist i vërtetë në fushën e astrologjisë.

Por çfarë parashikojnë yjet? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox sot, e enjte 1 shkurt 2024, për shenjat e Peshores, Akrepit, Shigjetarit, Bricjapit, Ujorit dhe Peshqve të përkthyera nga noa.al.

PESHORJA

Peshore të dashura, faza e trazuar që shoqëroi jetën tuaj veçanërisht në pjesën e fundit të janarit do të vazhdojë edhe për disa ditë: të paktën deri më 5 shkurt. Por mos u shqetësoni: gjërat gradualisht do të përmirësohen. Pjesa e dytë e shkurtit do të jetë shumë më e mirë. Çdo gjë që tani duket si një qëllim i largët do të bëhet shumë më i lehtë për t’u arritur.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e enjte 1 shkurt 2024), në marrëdhëniet ku ka probleme do të ishte mirë të flisnit menjëherë për atë që nuk shkon. Nga java e ardhshme gjithçka që nuk sqarohet mund të bëhet një lloj bumerangu që do të precipitojë duke rënduar marrëdhëniet tashmë në krizë. Të gjithë ata që kanë dyshime për punën, nga qershori do të jenë më të lumtur, në fund të fundit pak ka mbetur, brenda katër muajve profesionistët e lirë do të duhet të kuptojnë nëse do të nënshkruajnë apo jo një marrëveshje, nëse do ta rinovojnë; të tjerët nëse nuk ia vlen as t’i përkushtohesh diçkaje të re. Nëse për disa në punë ka një kërkesë për të bërë, atëherë më mirë të prisni.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, gjatë orëve të ardhshme të këtij fillimi të shkurtit do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje mbi të gjitha marrëdhënieve me shenjat e Peshqve dhe Demit me të cilët lehtë mund të lindin keqkuptime apo dyshime të këqija të cilat mund të helmojnë klimën rreth jush. Nga pjesa e dytë e muajit do t’i riktheheni gjërave duke pasur Venusin në aspekt pozitiv. Guxim!

BRICJAPI

Të dashur Bricjapë, fakti i të qenit shumë kokëfortë mund të jetë një thikë me dy tehe në këtë moment… Nga njëra anë kjo ju bën gjithmonë të pakënaqur edhe sepse gjithmonë përpiqeni të përmirësoni veten dhe asgjë nuk ju shkon për shtat; nga ana tjetër ju bën që të thelloheni gjithmonë në çdo situatë. Dashuria mund të bëhet sërish protagoniste.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e enjte 1 shkurt 2024), ditë pas dite po rikthehet ai vitalitet që e kishit humbur disi në pjesën e fundit të janarit… Por kujdes: do t’ju duhet të përballeni ende me disonancën. e Jupiterit, gjë që do t’ju shkaktojë pakënaqësi veçanërisht në lidhje me punën. Së shpejti do ta keni Venusin në krah: një dëshirë më e madhe për jetë sociale po vjen.

PESHQIT

Të dashur Peshq, në krahasim me muajin Janar, Shkurti do të jetë shumë më konstruktiv dhe do të shohë njëfarë optimizmi që e keni menduar të humbur, por ai pritet të rilindë tek ju. Sidomos në marrëdhëniet me njerëzit Gaforre dhe Akrep mund të lindë diçka e mirë. Së shpejti do të ndryshoni këndvështrimin dhe mënyrën tuaj të shikimit të gjërave dhe patjetër do të jeni shumë më pozitivë.

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E enjte 1 shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd