Transmetuar më 01-02-2024, 07:07

Shenja më me fat mes jush sipas horoskopit të Paolo Fox sot është ajo e Binjakëve: po gjeni motivim të ri për të ecur përpara dhe për të besuar në atë që bëni

Horoskopi i sotëm i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E enjte 1 shkurt 2024

HOROSKOPI PAOLO FOX SOT – Takimi i ri me horoskopin e Paolo Fox: si çdo ditë, shumë lexues janë në kërkim të parashikimeve të plota për shenjën e tyre të horoskopit.

Një gjest, mes supersticionit dhe bestytnisë, për ta nisur ditën në mënyrën më të mirë. Në fund të fundit, Fox konsiderohet si një nga më të mirët në prodhimin e horoskopëve.

Por çfarë parashikon Fox për sot? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e enjte 1 shkurt 2024, për shenjat e Dashit, Demit, Binjakëve, Gaforres, Luanit dhe Virgjëreshës të përkthyera nga noa.al. 

DASHI

Dashi i dashur, faza statike dhe e mërzitshme që ju shoqëron prej disa javësh dhe që ju bën pak nervozë dhe gjaknxehtë do të vazhdojë edhe për disa ditë… Do të duhet të presim të paktën deri në mes të shkurtit për të filluar sërish me një shtysë të re. Ajo që po përjetoni është një periudhë kalimtare në të cilën do të nevojiten maturi dhe moderim.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e enjte 1 shkurt 2024), me Marsin, Mërkurin dhe Venusin në një aspekt të favorshëm, kjo fazë rikuperimi do të vazhdojë të përfshijë si jetën tuaj të dashurisë ashtu edhe atë të punës. Disa po përjetojnë një fillim të ri i cili do të shërbejë gjithashtu për të rizbuluar dëshirën për t’u emocionuar dhe për t’u rikthyer në lojë në mënyrë të bujshme.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, pas një periudhe gri në jetën tuaj, po gjeni një motivim të ri për të ecur përpara dhe për të besuar në atë që bëni. Përsa i përket dashurisë, sidomos në pjesën e dytë të shkurtit, do të vijnë momente vendimtare të cilat do të shqetësojnë veçanërisht çiftet që hasin vështirësi në ekuilibër.

GAFORRJA

I dashur Gaforre, është e drejtë t’i lini gjërat të rrëshkasin duke shmangur reagimin ndaj provokimeve që vijnë nga të gjitha anët. Të paktën deri në datën 13 shkurt do të vazhdoni të keni këto kundërshti astrale të cilat mund t’ju shkaktojnë mërzi dhe bezdi. Nuk duhet të humbisni optimizmin edhe kur gjithçka duket e humbur.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e enjte 1 shkurt 2024), ju pret një ditë dimri shumë më pak e tensionuar se ato që sapo keni kaluar, edhe në sajë të yjeve më të favorshëm. E juaja është një shenjë konkurruese që pëlqen të shkëlqejë. Prej mbështetjes së yjeve, do të ketë mundësi për të fituar një kënaqësi të madhe dhe për të fituar njohje të rëndësishme. Nga qershori do të keni ide shumë më të qarta për të ardhmen tuaj.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, yjet tani ju lejojnë të gjeni një ekuilibër të caktuar të brendshëm. Vetëm në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të nxirrni në pah më të mirën në veten tuaj dhe t’u tregoni të tjerëve fytyrën tuaj të vërtetë dhe talentin e madh. Sidomos në marrëdhëniet me personat e shenjave të Bricjapit dhe Akrepit mund të përjetoni momente shumë të këndshme. Në këto 10 ditët e para të shkurtit mund të ndodhin gjëra që do t’ju lejojnë të bëni një ndryshim… Shikoni përreth!

Horoskopi i sotëm i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E enjte 1 shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd