Transmetuar më 30-01-2024, 07:04

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox sot, është ajo e Peshqve: çdo emocion mund të bëhet i rëndësishëm. Epoka ka ndryshuar!

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E martë 30 janar 2024

HOROSKOPI PAOLO FOX SOT – Takimi i ri me horoskopin e Paolo Fox sot: si çdo ditë, shumë lexues janë në kërkim të parashikimeve të plota për shenjën e tyre të horoskopit.

Një gjest, mes supersticionit dhe bestytnisë, për ta nisur ditën në mënyrën më të mirë. Në fund të fundit, Fox konsiderohet si një nga më të mirët në prodhimin e horoskopëve.

Por çfarë parashikon Fox për sot? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e martë 30 janar 2024, për shenjat e Peshores, Akrepit, Shigjetarit, Bricjapit, Ujorit dhe Peshqve të përkthyera nga noa.al.

PESHORJA

Peshore e dashur, në këtë moment nuk ndiheni “të sigurt”, ndoshta sepse ata që ju rrethojnë nuk ju përcjellin një besueshmëri të madhe… Ajo që e përforcon këtë ndjenjë është emocionaliteti juaj i madh. Prandaj rrezikoni të zemëroheni (ose të paktën të viheni në dilemë) për gjëra të parëndësishme. Mos u shqetësoni: do të kalojnë së shpejti.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë, 30 janar 2024), për ju ka nisur një javë interesante, e cila do të kulmojë, në fundjavë, me një fakt shumë të mirë: ata që kanë diçka për të thënë, si në dashuri ashtu edhe në punë, do të jenë në gjendje të mbështeten në qartësi më të madhe dhe të godasin në shenjë! Deri nesër lini vend për takime të çdo lloji.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, ju dëshironi të shpengoni veten pas një periudhe pauze ose kufizimesh të forta, dashuria për aventurën dhe rrezikun do t’ju udhëheqin në thyerjen e një faze monotone të jetës suaj. Por mos e teproni! Edhe pse nuk ju mungon imagjinata si dhe dëshira për të rizgjuar pasionet.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, duhet të reflektoni me kujdes mbi aftësinë tuaj reale për veprim, mbi mundësitë për të përfunduar një projekt dhe për të kryer sa më mirë një iniciativë: jeta për ju është një aventurë dhe ju e urreni si disfatizmin ashtu edhe kufijtë e vendosur pa arsye reale.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 30 janar 2024), ju e nisët 2024-ën në një mënyrë disi të rëndë, veçanërisht ata që duhet të kujdeseshin për aftësinë e tyre fizike ose të zgjidhnin një problem të vogël: ndiheni veçanërisht të lodhur, por jeni gati për t’u “goditur” nga një tranzit planetar pozitiv që do të japë fryte në muajin shkurt.

PESHQIT

Të dashur Peshq, ju shpërbleheni nga yjet në këto 24 orë, çdo emocion mund të bëhet i rëndësishëm veçanërisht nëse ndahet me njerëzit e duhur. Viti nuk nisi në mënyrën më të mirë, dikush nga ju duhej të hiqte dorë nga një dashuri ose mendonte se duhej të ndryshonte jetën, por tani jeni përsëri në një fillim të mrekullueshëm.

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E martë 30 janar 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd