Transmetuar më 30-01-2024, 07:00

Shenja më me fat mes jush sipas horoskopit të Paolo Fox sot është ajo e Virgjëreshës: Mërkuri, Marsi, Venusi dhe Jupiteri i favorshëm do t’ju japin një dorë të mirë për të përballuar situata që ju shqetësojnë 

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E martë 30 janar 2024

HOROSKOPI PAOLO FOX SOT – Takimi i ri me horoskopin e Paolo Fox sot: si çdo ditë, shumë lexues janë në kërkim të parashikimeve të plota për shenjën e tyre të horoskopit.

Një gjest, mes supersticionit dhe bestytnisë, për ta nisur ditën në mënyrën më të mirë. Në fund të fundit, Fox konsiderohet si një nga më të mirët në prodhimin e horoskopëve.

Por çfarë parashikon Fox për sot? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e martë 30 janar 2024 , për shenjat e Dashit, Demit, Binjakëve, Gaforres, Luanit dhe Virgjëreshës të përkthyera nga noa.al.

DASHI

Dashi i dashur, përpiquni të mbani gjithçka nën kontroll në këtë periudhë axhitimi dhe nervozizmi: Afërdita, Marsi dhe Mërkuri ndodhen në një aspekt kritik dhe mund të krijojnë pak turbulenca dhe disa dilema që nuk janë të lehta për t’u zgjidhur, ndoshta edhe një problem fizik apo pune. Reagimi duke u zemëruar vetëm do t’i përkeqësojë gjërat.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox-it sot (e martë 30 janar 2024), 24 orët e ardhshme do të sjellin këshilla nëse jeni duke luftuar me çështje dashurie ose probleme pune. Në financa dikujt mund t’i kërkohet të zbrazët ca portofolin e tij shumë shpejt. Nga gjysma e dytë e shkurtit do t’ju duhet të merreni edhe me përplasje të mundshme, polemika dhe çështje ligjore.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, të lindurit e kësaj shenje, ndryshe nga Dashi dhe Demi, janë larg axhitimit dhe stërmundimit: momenti i keqkuptimeve dhe rishikimeve tashmë është mbrapa, disa histori kanë dështuar, por ju keni qenë mirë dhe të aftë për t’i rezistuar stuhisë. Ndiheni më të lirë dhe të aftë për të larguar disa shqetësime me një të rënë të lapsit!

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, tensionet e mundshme të shkaktuara nga ndonjë planet në një pozicion të çuditshëm, rrezikojnë të zemëroheni ose të grindeni me njerëz që nuk janë në të njëjtën gjatësi vale me ju. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të arrini në fund të ditës pa shkaktuar telashe apo zhurmë…

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 30 janar 2024), kjo është një kohë reflektimi për ata që kanë një punë me kohë të pjesshme ose kanë dyshime për punën. Dallimi në krahasim me javët e kaluara është se pavarësisht gjithçkaje gjërat tani duken më të qarta. Nga qershori e në vazhdim do të keni shumë mundësi për veprim.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, Mërkuri, Marsi i favorshëm, Venusi dhe Jupiteri do t’ju japin një dorë të mirë nëse përfshiheni në ndonjë ngjarje: do të keni mundësinë të fitoni një sfidë, por jo pa u munduar. Mos i nënvlerësoni pasionet, por ato duhet të udhëhiqen nga arsyeja.

Horoskopi sot nga Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E martë 30 janar 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd