Transmetuar më 28-01-2024, 20:29

Horoskopi i Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E hënë 29 janar 2024

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Akrepit: zgjedhjet e dashurisë që do të bëni këtë muaj do të jenë të rëndësishme

HOROSKOPI I PAOLO FOX NESËR | E HËNË 29 JANAR 2024 | PESHORJA, AKREPI, SHIGJETARI, BRICJAPI, UJORI DHE PESHQIT

HOROSKOPI PAOLO FOX NESËR – Shumë lexues çdo ditë kërkojnë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox, i konsideruar si një etalon në fushën e astrologjisë. Fox ofron parashikimet e tij prej afro 3 dekadash.

Por si t’i klasifikoni yjet për nesër? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për nesër, e hënë 29 janar 2024, për shenjat e Peshores, Akrepit, Shigjetarit, Bricjapit, Ujorit dhe Peshqve, përkthyer nga noa.al

PESHORJA

Peshore të dashura, jemi pothuajse në shkurt, një muaj që do të lërë hapësirë ​​për të ravijëzuar disa pavendosmëri në punë dhe në familje. Duhet sqaruar një situatë e caktuar, ka një konflikt pune,  por nuk keni faj, ndoshta keni të bëni me një person paksa të çmendur…

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 29 janar 2024), zgjedhjet e dashurisë që do të bëni këtë muaj do të jenë të rëndësishme dhe kush e di, ndoshta dikush më në fund do të jetë duke përjetuar një emocion të madh. Këto ditë është e vështirë të qëndrosh larg historive dhe ndjenjave të mira. Priten përmirësime të tjera gjatë javës që po nis.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, ju karakterizon aftësi e madhe për veprim: nga natyra ju preferoni udhëtimet. Do të ishte turp të mbyllesh në shtëpi, ndër të tjera nuk është diçka që ti di ta bësh… Zemra përpiqet të përjetojë emocione dhe risi të bukura. Guxim!

BRICJAPI

I dashur Bricjap, nga natyra ju gjithmonë dëshironi të rinovoni jetën tuaj, për ju ndryshimi është një hap i rëndësishëm dhe kur jeni gati ta bëni, e llogaritni shumë. Ndonjëherë duhet të ndryshoni punën ose mënyrën e jetesës. Midis shkurtit dhe majit një ëndërr mund të bëhet realitet.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 29 janar 2024), ka një dëshirë për të lëvizur, për të ndryshuar jetën: shumëçka varet nga mosha dhe nga vetë personi. Nuk mund të përjashtohet që dikush të përfundojë një bashkëpunim dhe të rifillojë diçka që nuk e ka bërë për një farë kohe. Kini kujdes sepse edhe dashuria mund të ketë një çmim për të paguar.

PESHQIT

Të dashur Peshq, Venusi është armiqësor dhe edhe nëse gjithçka nuk zgjidhet me një të tundur të shkopit magjik, mund të përpiqeni të ecni përpara më mirë. Shkurti hapet për një situatë më të mirë nga pikëpamja sentimentale. /noa.al

Horoskopi i Paolo Fox për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën | E hënë 29 janar 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd