Transmetuar më 28-01-2024, 20:19

Horoskopi i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E hënë 29 janar 2024

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Demit: Hëna është e favorshme në këtë ditë, por edhe yjet e tjerë janë të favorshëm. Shijo momentin!

HOROSKOPI I PAOLO FOX NESËR | E HËNË 29 JANAR 2024 | DASHI, DEMI, BINJAKËT, GAFORRJA, LUANI DHE VIRGJËRESHA

HOROSKOPI PAOLO FOX NESËR – Çdo ditë shumë lexues kërkojnë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox, i konsideruar si një etalon i astrologjisë. Paolo Fox ofron parashikimet e tij prej afro tre dekadash.

Çfarë parashikojnë yjet për nesër? Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Fox për nesër, e hënë 29 janar 2024, për shenjat e Dashit, Demit, Binjakëve, Gaforres, Luanit dhe Virgjëreshës, përkthyer nga noa.al

DASHI

Dashi i dashur, ditët e fundit dikush apo diçka mund t’i ketë larguar njerëzit nga ju. Nga ana tjetër, duket se jeni në kushtet e dhënies llogari në sferën e ndjenjave. Po shkojmë drejt një periudhe që do të jetë plot surpriza.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 29 janar 2024), Hëna është e favorshme në këtë ditë, por edhe yjet e tjerë janë të favorshëm. Ndonjëherë keni nevojë për një shkundje në jetë, një emocion që ju kthen në lojë. Ndërsa kjo javë ndërron muajt, ju pret një shkurt i shkëlqyer. Kushdo që ka mbyllur një histori do të mund të rikuperohet prej saj.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, Venusi më në fund nuk është më në opozitë. Secili duhet të zgjedhë jetën e tij, atë që njerëzit preferojnë ta kenë dhe zgjedhjet shkojnë në drejtim të nevojave të tyre. Ata që kanë qëndruar paksa të mbyllur do të duhet të zvogëlojnë distancën nga njeriu j tyre i dashur.

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, një javë e re fillon për ju nën një qiell të caktuar me disa dyshime në dashuri. Kjo është veçanërisht e vërtetë për çiftet që e duan njëri-tjetrin. Kujdes nga fjalët që thuhen pas shpine…

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e hënë 29 janar 2024), shumë prej jush janë plot nerva dhe mjaft të tensionuar, janë të shqetësuar dhe të lodhur. Marsi dhe Venusi janë në një aspekt të favorshëm ndaj duhet të jeni shumë gati për të dashuruar. Nga ana tjetër kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike dhe të punës.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, Venusi është në një tranzit interesant me një hënë të favorshme, veçanërisht në mëngjes. Mund të shmangni bezditë, të përpiqeni të zgjidhni problemet dhe të provoni zgjidhje të reja. Në shkurt, kërkoni pak siguri në dashuri pas dyshimeve të shumta të muajit të kaluar.

Horoskopi i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E hënë 29 janar 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd