Transmetuar më 26-01-2024, 07:00

Shenja më me fat mes jush sipas horoskopit të Paolo Fox për sot është ajo e Virgjëreshës: do të shihni se do të ketë kënaqësi të shkëlqyera, sidomos në dashuri. Nëse jo menjëherë, të paktën prisni deri në fund të muajit tjetër dhe do të jeni të kënaqur

Lexoni horoskopin e ditës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Gjithçka për dashurinë, punën, mirëqenien dhe fatin. Më poshtë janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e premte 26 janar 2024, për shenjat e Dashit, Demit, Binjakëve, Gaforres, Luanit dhe Virgjëreshës, përkthyer nga noa.al 

Horoskopi i sotëm i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E premte 26 janar 2024

Dashi

Dashi i dashur, sot ka diçka për të zgjidhur në dashuri, ndaj mos kini frikë të përballeni me biseda të vështira. Nuk përjashtoj që disa Dashi kanë qenë të sëmurë ditët e fundit, kanë përjetuar një moment krize, një lloj konflikti të madh me veten e tyre; Kur Dashi është shumë nervoz dhe i trazuar, ai rrezikon t’ua heqë "vizën" të gjithëve. Kisha shkruar për këtë periudhë stanjative në librin tim të zodiakut për vitin 2024, do të jetë e rëndësishme të ndaleni për një moment dhe të rifilloni aktivitetet dhe kontaktet në gjysmën e dytë të shkurtit. Nëse ka pasur konflikte në dy javët e para të janarit, ato duhet të harrohen. Mbetet një periudhë disi e diskutueshme për çiftet dhe beqarët. Në punë do të keni mundësi të merrni diçka më shumë se zakonisht dhe ndoshta edhe një konfirmim të këndshëm.

EKSKLUZIVE | Horoskopi 2024 nga Paolo Fox: parashikimi për të gjitha shenjat e zodiakut për dashurinë, fatin dhe paratë

Demi

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e premte 26 janar 2024), mund të ketë diskutime në dashuri, ndaj bëni kujdes me fjalët që lëshoni. Për sa i përket sferës profesionale vijnë kënaqësitë, mjafton t’i kushtoni vëmendje disa kolegëve që u përkasin shenjave të Luanit apo Peshores.

Binjakët

Të dashur Binjakë, vëmendje maksimale në dashuri sepse yjet nuk janë në anën tuaj sot dhe mbi të gjitha humori juaj është paksa i ulët. Nga ana profesionale, megjithatë, të gjitha përpjekjet do të shpërblehen. Do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në dashuri dhe në jetën private.

Gaforrja

Të dashur Gaforre, kjo nuk është një periudhë e jashtëzakonshme për dashurinë, ndoshta ka pak mëri ndaj partnerit/es, por herët a vonë do t’ju duhet të përballeni edhe me biseda të vështira. Në punë, megjithatë, pavarësisht lodhjes, është një periudhë e mirë.

Luani

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e premte 26 janar 2024), kjo ditë fillon me shumë lodhje që do ta reflektoni si në dashuri ashtu edhe në punë. Ndjenjat janë lënë pak mënjanë për shkak të shumë angazhimeve profesionale të cilat tani janë epiqendra e ditëve tuaja, por të paktën në fundjavën që po afron përpiquni të rikuperoni.

Virgjëresha

E dashur Virgjëreshë, kënaqësia dhe madje disa lajme dashurie do të vijnë në fund të muajit të ardhshëm. Sot ka pak nervozizëm, sidomos në orët e para të ditës, më pas do jetë pak më mirë. Lajmet e mira mund të vijnë nga mesi i shkurtit. Kur kemi një qiell të madh, duhet të pyesim veten se çfarë dimë të bëjmë dhe të ekspozojmë veten në përputhje me rrethanat. Ata që kanë mbetur pa dashuri i këshilloj të shikojnë përreth, atyre që vazhdojnë të ndryshojnë një marrëdhënie pa mundur ta mbyllin, më mirë të mendojnë për diçka tjetër. /noa.al

Horoskopi i sotëm i Paolo Fox për Peshoren, Akrepin, Shigjetarin, Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit | E premte 26 janar 2024

Horoskopi i Paolo Fox: Ja si do të jetë viti 2024 për të 12 shenjat zodiakale

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd