Transmetuar më 23-01-2024, 06:57

Shenja më me fat mes jush sipas horoskopit të Paolo Fox sot është ajo e Virgjëreshës: do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë

Dashi – Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme e martë 23 janar 2024 rekomandon absolutisht të menaxhoni rezervën tuaj të energjisë në një mënyrë shumë solide, sepse elementë të ndryshëm do t’ju bëjnë të keni stres të shtuar që duhet përballuar. Për sa i përket punës, ka lajme shumë interesante dhe mundësi për t’u kapur menjëherë. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses

Demi – I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 23 janar 2024), pavarësisht disa momenteve të vogla vështirësie në dashuri, pak qetësi kthehet. Në punë, drita jeshile për kreativitet dhe fillime të reja. Të lindurit në shenjën tuaj nuk janë në formën të mirë, por ky negativitet, për fat të mirë do të zhduket së shpejti.

Binjakët – Kjo ditë sjell shumë pasion në jetën tuaj të dashurisë, kujdes vetëm nëse keni të bëni me dikë nga Peshqit. Paqja kthehet në frontin e punës pas një periudhe stresuese. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë. Do të na duhet t’u lëmë vend mendimeve pozitive të cilat megjithatë nuk do të vijnë “vetëvetiu”, por do të duhet të jenë pasojë ee durimit për të dëgjuar.

Gaforrja – Vetëm progres i pjesshëm shihet në dashuri dhe do të jetë shumë më i theksuar për beqarët. Megjithatë, ata gjithashtu mund të përballen me pak pasiguri edhe pse qielli është me ju duke çelur dritë jeshile për deklaratat e dashurisë. Nuk ka humor të keq në punë, madje prisni disa surpriza të këndshme.

Luani – I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 23 janar 2024), në dashuri ka ende diçka për të sqaruar me partnerin/en, kështu që mbani sytë te drita jeshile për dialog. Ka shumë stres në punë, por duhet të shtrëngoni dhëmbët. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë: Ju jeni shumë më efikas se zakonisht në vendin e punës: Nuk do të keni probleme të mëdha në “ngutjen” për realizimin e detyrave.

Virgjëresha – Ndonjëherë të mos dish një detaj të bezdisshëm është me fat, por Virgjëreshës po i vjen keq ca shumë për veten. Zgjidhjen për të përmirësuar gjërat mund ta gjeni vetë. Kujdes në dashuri sepse mund të ketë grindje. Edhe në punë mund të ketë përplasje me kolegët, por përpiquni të qëndroni të qetë. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen më shpejt nga sa mendoni.

Peshorja – Peshore të dashura, nuk duhet të humbisni fjalë dhe kohë me njerëz që nuk mund t’i kuptojnë nevojat tuaja, veçanërisht në punë. Edhe në dashuri, debate dhe tensione me partnerin/en mund të lindin gjatë orëve në vijim. Ndoshta do të ishte më mirë të përpiqeshit të flisnit qartë për shqetësimet tuaja, pa i fshehur ato. Mund ta gjeni veten të shtyrë në mënyrë të pariparueshme drejt situatash për t’u gjykuar, por pa problem sepse Peshorja është një shenjë që kritikon veten vetëm kur është i bindur se është "fajtor". Megjithatë lind pyetja: Mos ndoshta ka ardhur koha për të analizuar një moment të tillë.

Akrepi – I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 23 janar 2024), jeni duke pritur për përgjigje që nuk po vijnë në punë dhe kjo po ju shkakton pak shqetësim. Yjet do të favorizojnë veçanërisht dashurinë: ky është një moment i favorshëm për ata që duhet të pajtohen ose që kanë nevojë për sqarime.

Shigjetari – I dashur Shigjetar, ata që nuk janë të kënaqur, sidomos në aspektin e punës, tani do të punojnë fort për të kërkuar zgjidhje alternative. Të rinjtë madje mund të mendojnë të largohen nga vendi për të shkuar jashtë vendit për të filluar punë. Shkurti sakaq do të jetë një muaj vendimtar përsa i përket dashurisë. Marrëdhëniet duket se më të mira do të jenë me Dashin, Luanin dhe Ujorin.

Bricjapi – Hëna e kundërt mund të sjellë disa momente shqetësimi në jetën tuaj. Do të jeni padyshim më të ashpër në ton, veçanërisht ndaj atyre që nuk janë treguar besnikë ndaj jush. Në këtë moment nuk keni ndërmend të injoroni sidomos ata që bëjnë gabime të shpeshta. Ndryshime të vazhdueshme humori që do të kenë një element të përbashkët, nuk jeni të lumtur për shkak të ndjenjës së pamjaftueshmërisë që ndjeni, mes psikozës edhe se nuk jeni me shoqërinë e duhur.

Ujori – I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox sot (e martë 23 janar 2024), nga data 16 shkurt dashuria do të kthehet më në fund si protagoniste në jetën tuaj. Ato çifte që kanë debatuar shumë kohët e fundit do të gjenden përballë një situate që të gërryen nga brenda. Lëreni mënjanë xhelozinë sepse mund të helmojë klimën rreth jush.

Peshqit – Të dashur Peshq, nuk është një kohë e mirë për jetën tuaj të dashurisë, veçanërisht nëse keni të bëni me njerëz Binjakë apo Shigjetarë. Ndonjëherë keni vështirësi të kuptoni arsyet e partnerit/es dhe ndiheni mjaft të vetmuar në momentet kyçe të jetës suaj. Afërdita është kthyer në një aspekt pozitiv për ju dhe kjo do t’ju ndihmojë të gjeni një harmoni të caktuar brenda pak ditësh. /noa.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd