Transmetuar më 05-01-2024, 09:08

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.6 lekë dhe do shitet me 95.8 lekë.

Euro do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.8 lekë dhe do shitet me 112 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119.7 lekë dhe do shitet me 121 lekë.

kembimi

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd