Transmetuar më 27-12-2023, 18:32

Maqedonia e Veriut- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çellopek të Tetovës. Vriten me armë zjarri babë e bir dhe plagosen dy të tjerë.

Autori është një 60 vjeçar me amrin Ilmi Ismaili.

Sipas mediave vendase, shkak është bërë një zënkë për vendparkimin, ku burri ka vrarë babë e bir por nga plumbat u plagos dhe një tjetër dhe vetë autori. .

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.