Transmetuar më 25-12-2023, 23:24

TIRANË- Anna Lika, e bija e Ilda Gjonit ka reaguar për humbjen nga jeta të nënës së saj. Aktorja e njohur ka bërë një reagim në rrjetet e saj sociale, ku shpreh gjendjen e rënduar pas këtij lajmi. Mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit ka thënë se Instagramin e saj se i morën njëriun e shtrenjtë në ditën e shenjtë.

“Më këpute shpirtin moj mami! Dua të jetë një ëndërr e keqe. Nuk e di a ta thash mjaftueshëm që të dua. Të mori Zoti në ditën më të shenjtë që ti të jesh ëngjëlli jonë. “Ne” përgjithmonë”, ka shkruar Anna Lika.

Ilda Gjoni ishte motra e dy artisteve të njohura. Ajo nuk merrte pjesë në dalje publike dhe ishte e tërhequr nga bota televizive, ndryshe nga disa anëtarë të familjes së saj.