Transmetuar më 21-11-2023, 08:32

TIRANË- Detaje të reja nga arrestimi i SPAK, ku u prangosën edhe zyrtarë policie, mes tyre dhe Erzen Breçani.

Mes personave të arrestuar janë Bujar Gërmizi dhe Besmir Mustati.

Mësohet se Germizi, që tashmë ka mbiemrin Ajeti, akuzohet për krijim kushtesh për vrasje, ndërsa është një emër i njohur në botën e krimit në Kukës.

I shpalluri në kërkim Ervin Mata akuzohet për trafik droge, ndërsa Dedan Gjoni akuzohet për krijim kushtesh.