Transmetuar më 19-11-2023, 22:00

Ja parashikimet e horoskopit për nesër, e hënë 20 Nëntor 2023 shenjë pas shenje nga astrologu Paolo Fox,  përkthyer nga noa.al!

Dashi:

Hëna po kalon në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe vitalitet. Edhe Urani ka hyrë në shenjën tuaj dhe për disa çështje tuajat sjell vetëm përgjigje pozitive. Shkëputuni nga ajo që nuk ju pëlqen dhe përpiquni të takoni njerëz të rinj dhe të krijoni miqësi të reja.

Demi:

Dita e hënë 20 do të jetë pozitive për ju, në sajë të hyrjes së Hënës në shenjën tuaj dhe do të sjellë lajme të rëndësishme në jetën tuaj. E meta e vetme mund të jetë aspekti ekonomik, disa investime mund të mos jenë të justifikuara me rezultatin.

Binjakët:

Edhe nëse jeni pak i shqetësuar për punën, sërish arrini të jepni maksimumin. Gjëja më e rëndësishme për shenjën tuaj dhe ajo që e dallon më shumë është aftësia për të rimbushur bateritë tuaja shpejt, edhe pas një periudhe sprove fizike.

Gaforrja:

Horoskopi Paolo Fox tregon se jeni në pritje të lajmeve të rëndësishme si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Kjo e hënë do të jetë një tjetër ditë jo shumë pozitive, ndoshta disa prej jush do të ndjejnë edhe ndonjë shqetësim fizik. Kujdes në fushën sentimentale, nëse keni dy persona në zemër bëni zgjedhjen tuaj shpejt.

Luani:

Horoskopi Paolo Fox tregon se duket se ndonjëherë është më e përshtatshme të vëzhgoni nga larg disa situata që sjellin stres. Por nuk mund të qëndroni të qetë pa ndërhyrë, kjo është më e fortë se ju.

Virgjëresha:

E dashur Virgjëreshë, një lajm i shkëlqyer këtë të hënë 20, si për punën ashtu edhe për dashurinë. Dita më e mirë sigurisht që do të jetë e mërkura, por në çdo rast çdo ditë e javës së ardhshme do të jetë e shkëlqyer dhe për t’u shijuar në maksimum. Këto ditë është më mirë të mos shpenzoni shumë para dhe nga ana tjetër mund të lini një takim për të bërë gjërat e duhura.

Peshorja:

Horoskopi Paolo Fox saktëson se do të keni një panoramë negative përsa i përket dashurisë, disa probleme me partnerin/en kanë krijuar tensione në çift. Mendoni me kujdes dhe veproni më mirë në punë, sepse fundi i muajit do të nxjerrë në pah shanset për të ardhmen tuaj.

Akrepi: Lajme të rëndësishme në lidhje me punën: nëse po mendonit të ndryshonit punë kjo e hënë mund të shënojë nisjen e javës së duhur, mendoni me kujdes dhe ndajeni idenë me familjen tuaj, ata me siguri do t’ju tregojnë rrugën më të mirë.

Shigjetari:

I dashur Shigjetar, ju pret një e hënë e qetë dhe rutinë. Por paqja nuk do të zgjasë shumë: e shtuna dhe e diela do të jenë në fakt dy ditë paksa negative si në punë ashtu edhe në dashuri. Një këshillë: shmangni fërkimet e panevojshme. Pse i bëni nervozë ata që ju rrethojnë? Kjo javë është e shkëlqyer për çiftet dhe beqarët: për ju po fillon një fazë shumë e mirë në lidhje me dashurinë.

Bricjapi:

Horoskopi Paolo Fox ju thotë se do të keni ditë të shkëlqyera: në sferën e punës gjërat janë mirë, në dashuri është ca më pak, por nëse jeni të durueshëm do të arrini të rifitoni dashurinë tuaj. Jini gati për shumë gjëra të reja.

Ujori:

Pas një periudhe disi të trazuar dhe të tërhequr, dëshira për t’u rikthyer në lojë po kthehet. Ju zakonisht i përjetoni emocionet në mënyrë kaotike, por në këtë ditë të parë të javës këshilla është të ecni para me qetësi.

Peshqit:

Është shumë e rëndësishme në këtë periudhë të kesh një person tek i cili mund të mbështetesh. Ka dy lloje situatash: ka nga ata që përpiqen të ndryshojnë sepse nuk duan të qëndrojnë më në një vend dhe ka nga ata që tashmë kanë ndryshuar, por duhet të mësohen me jetën e re. /noa.al

https://noa.al/lajmi/2023/11/2411795.html

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd