Transmetuar më 16-11-2023, 07:30

Ja parashikimet e Horoskopit për ditën e sotme, e enjte 16 Nëntor 2023 shenjë për shenjë nga astrologu Paolo Fox, një përkthim nga noa.al!

Dashi:

Hëna ndodhet në shenjën tuaj. Gjatë ditës disa prej jush do të kenë takime interesante dhe njohje të reja. Në aspekte të ndryshme, paqja po kthehet pas një vere të vështirë dhe të trazuar.

Demi:

Gjatë kësaj të enjteje 16 do të rigjeni një pasion të vogël që ju ka munguar prej disa kohësh. Nëse po ndryshoni jetën tuaj, edhe me një lëvizje në një qytet të ri, duhet të keni një frymë më të madhe përshtatjeje.

Binjakët:

Ditë e favorshme për dashurinë, veçanërisht për ata që tashmë kanë përjetuar disa situata lodhje për shkak të konflikteve dhe janë të lodhur nga precipitimi i tyre. Kujdes sepse që në mëngjes do të keni një qëndrim më agresiv se zakonisht në planin verbal.

Gaforrja:

Gjatë pjesës së parë të muajit, shumë veta përjetuan tensione dhe shpeshherë e kanë gjetur veten duke debatuar. Sidoqoftë, mos u shqetësoni, kjo e enjte 16 është një ditë interesante përsa i përket ndjenjave.

Luani:

Horoskopi Paolo Fox tregon se dashuria është protagonistja kryesore. Për beqarët do të ketë takime mjaft interesante, ndërsa për çiftet do të ketë propozime për martesë apo bashkëjetesë.

Virgjëresha:

Jeni në një fazë ku puna është në qendër të vëmendjes. Mundohuni t’i kushtoni më shumë hapësirë ​​hobeve dhe jetës sociale, përpiquni të dilni më shumë dhe të takoni njerëz të rinj.

Peshorja:

Horoskopi Paolo Fox specifikon se një sukses i vogël është në ajër. Gjithçka që po bëni kushton dhe do shumë përpjekje, veçanërisht për ata që punojnë plotësisht të pavarur. Jeni të lodhur sepse shpesh, ju duhet të riparoni dëmet e të tjerëve.

Akrepi:

Tani është koha për të vepruar, nëse keni ndonjë problem për të zgjidhur ose diskutim për të sqaruar, bëjeni tani. Ditë shumë intensive nga pikëpamja sentimentale.

Shigjetari:

I dashur Shigjetar, në këtë periudhë zhvillohen veçanërisht aftësitë tuaja mendore dhe imagjinative: përpiquni t’i përdorni ato në një mënyrë fitimprurëse dhe të dobishme. Asnjëherë si këto ditë nuk jeni ndjerë të lehtë, të shkujdesur dhe të sigurt.

Bricjapi:

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se disa kohë më parë kishte nevojë për një sqarim. Të gjitha lidhjet dhe marrëdhëniet që nuk sollën qartësi janë përjashtuar nga jeta juaj. Në përgjithësi ju jeni në gjendje t’i thoni jo situatave stresuese, por është gjithashtu e vërtetë që shpesh rrezikoni të kafshoni më shumë sesa mund të përtypni.

Ujori:

Do të jetë një ditë kushtuar marrëdhënieve shoqërore, disa prej jush do të takojnë miq apo të afërm që nuk i keni parë prej kohësh. Mbështetuni në intuitën tuaj.

Peshqit:

Në këtë fazë jeni gjithmonë në kërkim të një zgjidhjeje. Fatkeqësisht, puna juaj varet jo vetëm nga veprimet tuaja të drejtpërdrejta, por edhe nga të tjerët. Problemi është pikërisht dëmi i shkaktuar nga të tjerët i cili nuk riparohet gjithmonë. /noa.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd