Transmetuar më 15-11-2023, 09:47

Pas debateve të ashpra mes Lindes dhe Blero, ku këngëtarja hodhi akuza të rënda ndaj tij, ka reaguar edhe e dashura e Bleros.

Ajo ka postuar një status ku shkruan se Linda nuk ka faj sepse Blero është seksi.

"Kam dy fjalë për Lindën kqyr me sy e so për ty. Jo, po bëj shaka, shiko burrin tim pa frikë, e di që hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë.

Ai është thjesht seksi, nuk ka faj Linda!", shkruan e dashura e këngëtarit.