Transmetuar më 08-11-2023, 08:39

Saide dhe Serxho shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin, por kjo nuk e ndali Gertin të ftonte në një takim katër minutësh konkurrenten e “Për’puthen”.

Gerti e pyeti Saiden nëse do të deklarohet për Serxhon dhe konkurrentja e mohoi një fakt të tillë. Më tej, Gerti shprehu interes për të.

Madje ai guxoi më tej, duke zgjedhur një mënyrë të pazakontë për t’i treguar Saides se është i vendosur në pëlqimin e tij ndaj saj.

Kështu, produksioni i serviri konkurrentit tri pije “aspak të shijshme”: sodë, vezë me vaj dhe testikuj me vaj.

Ndonëse Saidja këmbënguli që Gerti mos t’i konsumonte produktet, ai guxoi duke i pirë të tria! Nëse ky veprim i tij ia vlejti për të marrë vëmendjen e Saides, do ta shohim kur konkurrentja të bëjë zgjedhjen e saj për takimin e radhës.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd