Transmetuar më 07-11-2023, 19:05

Një baba nga Kukësi ka bërë denoncim në polici, pasi e bija 18-vjeçe është larguar nga shtëpi dhe që nga ai moment nuk ka asnjë informacion rreth vendodhjes së saj.

Ndërkohë, policia po punon për gjetjen e vajzës, në mënyrë që ajo të kthehet te familjarët.

“Më datë 06.11.2023, në Komisariatin e Policisë Kukës, ka bërë kallëzim shtetasi 49 vjeç, banues në fshatin Qam, se është larguar nga banesa, vajza e tij 18 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj“, thuhet në njoftimin e Policisë.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Kukës, për veprime të mëtejshme.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd