Transmetuar më 06-11-2023, 21:56

Edona dhe Vesa janë përplasur ashpër duke kaluar në ofendime dhe kërcënime.

"Nëse thua edhe një herë ta thyej kokën, ta thyej unë ty”, i tha Edona Vesës ndërsa kjo e fundit ia ktheu: "Ti ke 37 vjet dhe ende e pa martuar”.

Gjatë debatit Edona ka shpërthyer në lot pas deklaratës që Vesa bëri për familjen.

“Shyqyr kam familje, jo si ti, unë kam edukim, jo si ti”, ishte deklarata e Vesës drejtuar Edonës.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd