Transmetuar më 05-11-2023, 23:45

Nata finale e Love Island Albania na ka dhuruar mjaft emocione, çiftet finaliste janë Aisha-Everaldo, Aleksandros-Erida, Ueda-Arlind dhe Haris-Amadea.

Drejtuesja e ‘reality show’-t, Luana Vjollca ka treguar se ka ardhur momenti i çiftit të parë të eliminuar nga gara për çmimin e madh prej 50 mijë Euro.

Luana Vjollca: Votat e dashurisë kanë vendosur që çifti më pak i votuar dhe që penalizohet automatikisht nga çmimi i madh prej 50 mijë Euro, është Aisha-Everaldo.

/Love Island Albania

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd