Transmetuar më 05-11-2023, 18:03

Një 30-vjeçar shqiptar u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë.

Klaudio Myrtaj punonte prej dy vitesh në Itali.

Mësohet se ai është qëlluar me armë zjarri në kokë.

30-vjeçari u dërgua në spital por nuk mund t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Ende nuk dihen shkaqet dhe autorët e vrasjes.