Transmetuar më 02-11-2023, 20:09

TIRANË- Konflikt me armë zjarri në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në Bathore.

Dy persona kanë qëlluar me armë ndaj shtetasit Agim Hida i cili ka mbetur i plagosur në këmbë.

Ai është dërguar në spital.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila po punon për identifikimin dhe kapjenn e autorëve.