Transmetuar më 31-10-2023, 19:55

Ja parashikimet e Horoskopit për nesër, e mërkurë 1 Nëntor 2023 shenjë për shenjë nga astrologu Paolo Fox, përkthyer nga noa.al!

Dashi

Ka ardhur koha që shumë njerëz të përjetojnë një marrëdhënie të rëndësishme dhe zëri i tyre të dëgjohet. Kushdo që ka një person në zemër do të mund të përpiqet t’i afrohet këtë fillim nëntori duke bërë zgjedhje. Duhet thënë se nuk është një periudhë shumë e favorshme për të realizuar takime të reja, megjithatë ata që tashmë kanë një lidhje të gjatë do të kenë mundësinë ta konfirmojnë atë.

Demi

Ju dëshironi emocione të forta. Disa meshkuj të kësaj shenje ndodh që të ankohen pasi shoqërohen nga femra shumë të forta. Gratë, nga ana tjetër, mund të bien në dashuri me burra jo të besueshëm. Është koha të zgjidhni vetëm njerëz që ju bëjnë të ndiheni mirë.

Binjakët

Në këtë moment keni në mendje projekte të mëdha, projekte që do t’i realizoni edhe me ndihmën e një familjari apo miqsh. Nëse dëshironi të arrini një sfidë, shfrytëzojeni rastin.

Gaforrja

Në vendin e punës keni nevojë për vlerësi. dhe siguri. Jini të qetë dhe nëse duhet të përfshiheni në një projekt, jini të bindur për atë që po bëni. Për disa prej jush që janë të martuar prej shumë vitesh, do të jetë një periudhë e veçantë, mund të ketë luhatje.

Luani

Për miqtë e Dashit, muaji Nëntor do të nisë si një muaj i rëndësishëm, plot kënaqësi si në planin e punës ashtu edhe në atë sentimental. Nëse jeni duke përjetuar një histori të rëndësishme në këtë periudhë do të thelloni marrëdhënien.

Virgjëresha

Në këtë periudhë po rikuperoni energjinë dhe forcën që keni humbur në muajt e mëparshëm. Krahasuar me muajin tetor, ky Nëntor po nis me ndryshime të dukshme, si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës.

Peshorja

Dielli është në shenjën tuaj, por kjo nuk mjafton për të reduktuar gjendjen e rënduar të axhitimit të pranishëm në këtë periudhë. E gjithë kjo shkaktohet nga takimet, të cilat mund të shkaktojnë disa shqetësime në jetën tuaj.

Akrepi

Mendimi juaj është se një gjë është më mirë ta bëni vetë, pasi fitoni më shumë besim duke u angazhuar drejtpërdrejt, pa pasur nevojë të tërhiqeni zvarrë nga të tjerët. Mund të ketë disa probleme nga pikëpamja ekonomike. Dikush do të jetë paksa i lodhur nga puna.

Shigjetari

Nuk ju pëlqen të jeni mënjanë dhe kjo gjithashtu mund t’ju bëjë të telefononi anëtarët e familjes për të shmangur këtë rutinë. Të rinjtë duhet të lënë mënjanë disa para për të filluar një projekt që mund të fillojë së shpejti. Megjithatë, horoskopi i Paolo Fox për 1 Nëntorin ju këshillon të bëni kujdes që të mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni, bëjini llogaritë me kujdes.

Bricjapi

Kjo e mërkurë 1 Nëntor 2023 do të jetë një ditë plot energji. Nëse ju është dashur të hiqni dorë nga diçka dhe e keni bërë pa dëshirë, mos u pendoni, do të shëroheni. Ndonjëherë ju ndodh të merrni përsipër përgjegjësi që nuk ju takojnë.

Ujori

Yjet flasin ende për pak axhitim, por pak nga pak gjithçka do të kalojë. Hëna nuk është me ju gjatë ditës së mërkurë 1 Nëntor por por do të rikuperoni pa përpjekje të tepruara. Dedikojani ditën dashurisë.

Peshqit

Dita e parë e nëntorit do të jetë pozitive. Kjo gjendje është për faktin se ju nuk dëshironi të justifikoni më të tjerët dhe për këtë arsye do ta bëni veten të dëgjohet. Horoskopi i 1 Nëntorit rekomandon: vëmendje në çështjet familjare dhe sentimentale. /noa.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd