Transmetuar më 29-10-2023, 10:30

Darka e së vërtetës ishte plot të papritura në Love Island. Arlindi ka treguar se ka bërë dashuri me Uedën në ‘folenë e dashurisë’, ndërsa Ueda e ka vlerësuar me notën 10 për puthjen.

E pyetur nga Luana se çfarë note do t’i vendoste Aleksandrosit, ajo u përgjigj: 4.

Komenti i Uedës nuk i ka pëlqyer Everaldos i cili e ka quajtur Uedën gënjeshtare.

Je futur te ‘foleja e dashurisë’ dy herë, një herë me Uedën dhe një herë me Xhoanën, ndaj emrin e vajzës që ke bërë dashuri?

Arlindi: Personi që kam bërë dashuri është Ueda.

Pyetja për Uedën: Kush puth më mirë Arlindi apo Aleksandros.

Ueda: Arlindi me notën 100, për Aleksandrosin 4. Nuk është se jemi puthur shumë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd