Transmetuar më 27-10-2023, 14:30

Së fundmi Dea ka postuar në “Instagram” disa foto për Halloween teksa shfaqet e veshur si shtrigë, ndërsa të shumta ishin komentet negative nga ndjekësit e saj te cilët e cilësuan atë si të tillë.

“Ky personazh i shkon shumë. Si brenda dhe jashtë kështu është”– komentoi një ndër ndjekësit.

Menjëherë pas këtyre mesazheve ka reaguar edhe vetë ish-banorja përmes një postimi në “InstaStory”.

“Prapë shtrigë do mbetesh kot e ke me atë binodellekun se e zezë je nga brenda”– shkruhej në postimin e Deas që mesa duket ishte një nga mesazhet që ndjekësit i kishin dërguar.

“Më keni dhënë material këtë vit për halloween”- i është përgjigjur ajo.