Transmetuar më 19-10-2023, 18:58

Prej kohësh në media qarkullojnë lajmet se Kiara është në pritje të ëmbël dhe dyshimet sa vijnë e shtohet pasi në puntatën e fundit të “DWTS Fan Club”, moderatorja ngacmoi publikun me një deklaratë, në të cilën u shpreh se kishte neps.

Gjatë premierës së filmit në Kosovë, Luizit nuk i kanë munguar pyetjet ngacmuese të gazetarëve lidhur me këtë temë.

Gazetarja: Së fundmi është komentuar se Kiara është shtatzënë, çfarë mund të na thoni.

Luizi: Se di.

Gazetarja: Kur kemi për t’ju parë prind për herë të parë?

Luizi: Kur të lindë Kiara.

Gazetarja: Dhe kur ka për të lindur?

Luizi: Kur ta ketë shkruar ai lart.

Gazetarja: Vajzë apo djalë?

Luizi: Vetëm të jetë shëndoshë e mirë. Motra ime ka tre vajza, ndërsa unë çfarë të jetë.

Video me intervistën

Në intervistën e tij, Luizi ka sqaruar njëherë e mirë zërat që qarkullojnë në lidhje me pjesëmarrjen e tij në Festivalin e Këngës, duke u shprehur se nuk janë aspak të vërteta.

Sa i përket bashkëpunimit me Flori Mumajesin, artisti ka treguar se projekti ka përfunduar dhe pritet të dalë së shpejti.