Transmetuar më 12-10-2023, 20:04

Jennifer Lopez i befasoi këndshëm të gjithë sërish.

Ajo ka postuar një selfie nga shtrati dhe ka kënaqur ndjekësit e saj në Instagram.

Në selfie, ajo pozon me një rrobë të gjelbër, me shumë më pak grim në fytyrë sesa zakonisht.

“Kjo do të jetë një javë e mrekullueshme”, tha ajo optimiste me foton.

J. Lo çaktivizoi shfaqjen e numrit të pëlqimeve në këtë postim dhe kështu vendosi të mos publikojë sa pëlqime tërheqin postimet e saj.

Fakti u vu në dukje shumë nga fansat të cilët duke ditur popullaritetin e saj, këtë detaj të fshehjes së pëlqimeve që merr në foto, e konsideruan të mistershëm dhe me dritëhije.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd