Transmetuar më 09-10-2023, 10:10

SHKODËR- Një 70-vjeçar nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e sotme në bregdetin e Velipojës.

Sipas të dhënave të policisë i moshuari nuk ka patur shenja dhuna dhe shenja të dyshimta në lidhje me vdekjen e tij.

Y.H 70 vjeç, banues në Tiranë ishte nisur për peshkim me miqtë e tij në Velipojë dhe sipas policisë dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd