Transmetuar më 04-10-2023, 18:50

Videoja erotike që qarkulloi me ditë të tëra në rrjet ku u komentua se shfaqej moderatorja e njohur Luana Vjollca, tërhoqi vëmendjen e publikut.

Por e vërteta qëndron ndryshe. Ndonëse shumë ishin skeptikë lidhur me reagimet e moderatores ku shprehej se nuk ishte ajo personi që shfaqej në imazh, e vërteta shumë shpejt doli.

VoxNews ka siguruar videon origjinale ku nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër dhe video është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale. Pra fytyra e vajzës është tjetër, dhe është thjesht një montazh me fytyrën e Luanës.