Transmetuar më 04-10-2023, 15:16

E rëndë në Krujë/ Shoferi aksidenton të miturin dhe largohet nga vendi i ngjarjes.

Policia vendore informon se ‘rreth orës 13:30, në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamëz, dyshohet se një automjet tip "Benz", në pronësi të shtetasit E. B., ka aksidentuar një të mitur 12 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit.

I mituri është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.’